nn asigurari

Internship HR – Recruitment la NN Asigurari de Viata

Acest internship la NN Asigurari de viata este perfect pentru tinerii care doresc sa faca o cariera in domeniul resurselor umane.

NN Asigurari de Viata este locul potrivit pentru a-ti incepe o cariera promitatoare intr-o companie serioasa.

Cerinte

  • motivatie pentru a lucra in domeniul resurselor umane
  • persoana foarte organizata
  • nivel crescut de confidentialitate
  • capacitate de a invata repede
  • cunostinte avansate de limba engleza
  • cunoasterea Microsoft Excel la nivel mediu

Responsabilitati:

  • crearea de anunturi pentru posturile disponibile in cadrul firmei
  • administrarea procesului de recrutare
  • organizarea si integrarea de informatii
  • munca cu problemele financiare de baza
  • administrarea formularelor
  • exploatarea informatiilor
  • alte cerinte specifice domeniului resurselor umane in concordanta cu devoltarea personala

banner_internshipul

Beneficii:

  • acumularea de experienta intr-un domeniu pe care vrei sa-l practici pe viitor – internship-ul nu este platit, in concluzie auto-motivatia este foate importanta
  • cursuri si training-uri pentru departamentul specific in care vei lucra
  • program flexibil in functie de orarul disponibil
  • certificat de internship
  • scrisoare de recomandare

Locatie: Bucuresti

Internship HR – Recruitment la NN Asigurari de Viata este o oportunitate ideala pentru un inceput promitator al unei cariere in domeniul resurselor umane. Vei cunoaste oameni noi si vei face parte dintr-o echipa profesionista. Acest internship nu este remunerat.